Montáž konzolí

Instalujeme konzole, posuvné panely a římské rolety do interiérů včetně zaměření a technického vyřešení. Zaměření v interiéru zdarma.

Čalounění

Provádíme čalounění starožitných kousků vč. restaurování dřevěných součástí nábytku. Pro zakomponování starého kvalitního čalouněného nábytku do nově navrženého interiéru Vám nabízíme kolekci potahových látek s vysokým množstvím otáček, které označují odolnost materiálu vůči oděru.

Šití

Dovážíme látky z Anglie, Francie a Německa , které ve vysoké kvalitě zpracováváme ve vlastní šicí dílně. Každou realizovanou zakázku doladíme i s doplňky k Vaší naprosté spokojenosti. I náš obor se neustále rozvíjí - vývoj přináší nové druhy vláken, které rozšiřují možnosti jak ve zpracování nových originálních střihů, tak při uplatnění v interiéru.

Instalace a žehlení v interiéru

Samotné dekorování oken je vyvrcholením našeho úsilí o dokonale splynutí s interiérem. Žehlení speciálním žehlícím zařízením přímo na okně dopomáhá k 100% výsledku. Dbáme na praktičnost a možnost nenáročné údržby při následné instalaci i originálních střihů.